Kuidas teha tulemuspõhist turundust?

Tulemuspõhise turunduse loomiseks on sul vaja luua turunduskampaania. Tulemuspõhine turundus tähendab seda, et sinul on teenus või toode, mida soovid müüa ning teisel pool on siis turundaja, kes teeb sinu kampaaniale turundust.

Tulemuspõhine tähendab seda, et tasud turunduse eest alles tulemuste põhjal. 

Näiteks turundaja loob sulle sotsiaalmeediasse sisu või blogija loob artikli, mille kaudu külastaja tuleb sinu teenust või toodet tellima, kui see on edukas, siis saab turundaja toimunud tellimuse pealt tulemustasu.

Teine variant on see, et lood koostööd mõne Taskole partner/manageriga, kes selgitab välja, millised on sinu soovid ja vajadused ning loob ise sinu eest näiteks sellekohaseid koostöösid sisuloojatega, valmistab ning seadistab turundustunnelid ja teeb tulemuspõhist turundust ka ise.

Nende teenuste kasutamine võib mõlmata ka tasulisi teenuseid, sõltub kuidas kokku lepite näiteks klientide hankimise. Kui lepite kokku, et kliendid kuuluvad turundaja püsikliendiprogrammi, mis motiveerib turundajat. Või maksad lisaks tulemustasule väikest tasu klientide hankimise kohta. 

Kuidas alustada?

Kui soovid ise alustada, siis läbi vastav programm. Kui sul ei ole aega sellega tegeleda, siis võta meiega ühendust ning aitame sul paigaldada, seadistada ning luua kampaaniaid.

Jaga seda

Kuidas teha tulemuspõhist turundust?

Kopeeri link

SISU